Corbada a.s.

Nájemní bydlení

Na pěti podlažích levé části budovy počítáme s 29 byty od 2+kk po 5+kk. Rozvržení prostoru počítá s flexibilním uspořádáním bytu pro různé cílové skupiny. Pravá část křídla je věnována krátkodobějšímu bydlení ve 32 bytových jednotkách o dispozici 2+kk s kapacitou 104 lůžek. Nájemníkům domu budou sloužit podzemní garáže s kapacitou 17 parkovacích míst. Našim záměrem je otevřít přátelské a nenáročné startovní bydlení a proto jsme připravení reagovat na podněty bytové a sociální politiky zaměřené na jednotlivé cílové skupiny. Garantujeme použití materiálů splňující nejvyšší standard moderního bydlení.

Montessori škola a školka v Jihlavě- Meruzalka

Řešení domu vytváří příjemný prostor mateřské školce pro zhruba 50 dětí, rozdělených do dvou skupin po 25.

1.9.2013 jsme otevřeli v Jihlavě soukromou Montessori Mateřskou školu Meruzalka pro 25 dětí. Zápis do rejstříku škol a školských zařízení pro 50 dětí proběhl v roce 2012. V listopadu 2013 prošla Meruzalka Českou školní inspekcí. Ve školním rokem 2014/2015 dojde navýšení kapacity na 50 dětí. Od školního roku 2014/2015 otevíráme 1. stupně Základní školy Montessori.

Dále je v domě plánován provoz prádelny je řešen v programu sociální ekonomiky, bude určen jednotlivým zařízením areálu, obyvatelům domu se otevře k využití formou „americké prádelny“. V přízemí počítáme i s prostory pro obchodní činnost, tak abychom nájemníkům zajistili plnou občanskou vybavenost. Výsledné architektonické řešení přináší příjemné a dostupné bydlení v krásných historických budovách pro všechny, kteří chtějí v přátelské atmosféře lidské komunity odstartovat svůj nový život.

- Vaše místo pro život.

Bytový dům s wellness

více informací

Administrativní plochy

více informací

Bytový dům

více informací

Domov Seniorů

více informací

Nájemní bydlení

více informací

Lékařský dům

více informací

VTP s galerií a kavárnou

více informací

Školicí středisko

více informací

info@corbada.cz
Copyright 2011 Corbada a.s.